Цей товар вже на складі. Ми ведемо роботи з його додавання на сайт.

Залиште свій номер телефону, і наші співробітники нададуть Вам повну інформацію стосовно даного товару

Як вибрати аератор для газону?

Щоб ваш газон був красивим та доглянутим, недостатньо регулярно його стригти. Насамперед рослинність має зростати в потрібних умовах. Щоб це забезпечити, рекомендується використовувати аератор для газону. З його допомогою ви зможете виконати якісне розпушування та надати доступ повітря до коріння. Що в результаті? Ви отримаєте рівномірний здоровий газон. Решту необхідного інструменту ви знайдете на нашому сайті, тому що у нас представлений найбільший садової техніки в Україні.

Які бувають аератори?

Пристрої діляться за принципом на скарифікатори й вертикуттери. Перші прочісують газон як граблі, прибираючи опале листя, засохлу траву і т.д. Як наслідок, нічого не заважає зростанню трави. Вертикуттери оснащені спеціальними ножами, за допомогою яких ви зможете розпушити землю і активувати інтенсивне зростання рослинності навіть на занедбаних ділянках.

За типом двигуна можна вибрати електричні чи бензинові апарати. Електричні найчастіше використовують для роботи на дачі, біля приватного будинку або на інших невеликих ділянках. Для більш масштабних завдань варто придивитися до бензинових аераторів, оскільки вони більш продуктивні й ви зможете швидко обробити більшу площу без прив'язки до електромережі.

Як орієнтуватися у робочих характеристиках?

  • Потужність пристрою до 1 кВт підходить для роботи із територією до 500-600 м². Щоб обробляти майданчики розміром від 1000-2000 м², розглядайте моделі потужністю до 2-4 кВт та вище.
  • Ширина оброблення варіюється в діапазоні від 30 до 50 см.
  • Глибина може бути від 3 до 9 мм. За потреби можна змінювати кут опорядження. Так, можливо від 3 до 6 позицій залежно від моделі.

Як купити аератори для газону?

Ви можете оформити заявку самостійно або отримати повну інформацію про товар у наших спеціалістів. Менеджери дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять: які ціни на аератори для газону, якою службою доставки відправляємо тощо. Відгуки та побажання ви можете залишити у розділі Контакти.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.