• Ціна
    грн - грн
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Як вибрати та купити лазерний далекомір?

Лазерний далекомір використовується для дистанційного визначення відстані та отримання якісної розмітки. Робота апарата полягає в використанні електромагнітних хвиль. Відстанеміри застосовуються у будівництві, геодезичній діяльності та інших сферах. За допомогою приладу ви зможете рівно залити стяжку, покласти плитку, поклеїти шпалери, повісити полиці та багато чого іншого. На сайті нашого магазина ви також знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Переваги застосування лазерних далекомірів

  • Лазер надає високу точність. Допустима похибка від 1 до 5 мм на 1 км. Крім того, в пристроях передбачена функція самовирівнювання, діапазон якої становить ± 3°. Якщо відбувається відхилення від заданого курсу більше зазначеного обмеження, індикатор, що самовирівнюється, починає блимати.
  • Більшість моделей передбачає наявність додаткових функцій. З лазерним далекоміром ви можете зберігати результати вимірювань, використовувати функції «малювання» простору, вимірювати обсяги, підсумовувати й віднімати відстані.
  • Усі результати показуються на дисплеї, що збільшує комфорт використання лазерних рулеток.

На які характеристики звернути увагу, якщо ви хочете купити далекомір лазерний?

Насамперед ціна на лазерний далекомір залежить від галузі застосування. Це можуть бути польові умови, будівельний майданчик, капітальний чи косметичний ремонт у квартирі тощо. Це має значення, тому що в залежності від ваших потреб пристрої можуть відрізнятися функціоналом, ступенем захисту корпусу та конструкційними особливостями.

При виборі лазерних далекомірів зверніть увагу на основні параметри.

  • Дальність виміру. Пристрої з дальністю вимірювання до 150 метрів зручні для будівництва та роботи на середніх ділянках. Для ремонту буде достатньо апарата, який розрахований на 40-80 метрів. Для вимірювання великих відстаней використовуються пристрої з показником дальності до 1,5 км.
  • Розмір лазерної точки. Чим більший діаметр лазерного променя, тим він помітніший і його легше спостерігати. Діапазон розмірів варіюється від 6 мм до 60 мм. Особливо це має значення для виміру тривалої відстані. Крім того, точка по-різному помітна на різних матеріалах. Так, наприклад, сирий тиньк завжди трохи гасить лазерну пляму, а на сухому її видно чіткіше. Для тривалої роботи рекомендуємо скористатися захисними окулярами, які підвищують контрастність.
  • Захист за рівнем ІР. Значення IP-захисту позначають, наскільки ваш пристрій стійкий до проникнення вологи та пилу. Що вища цифра в діапазоні від 1 до 5, то надійніше захищений апарат під час дощу або на запиленому будівництві. Професійні пристрої з високим ступенем захисту мають позначення ІР54.

Як купити лазерний далекомір в Україні?

Залишайте заявку у спливаючій формі. Наші кваліфіковані фахівці оперативно зв'яжуться з вами. Ви отримаєте розширену техпідтримку протягом усього терміну використання пристрою. Телефони фірмового сервісного центру вказані у розділі “Контакти”.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.