• Ціна
    грн - грн
  • Максимальные обороты, об/мин.
    0
Мешалка аккумуляторная DUT130DZ
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
13860 грн
19800 грн
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Як вибрати та купити будівельний міксер?

У процесі будівництва або ремонту будівельний міксер потрібен постійно. З його допомогою легко зробити однорідний склад будь-якої суміші: цементного розчину, клею, лаку, фарб тощо. Якщо раніше все це робили вручну, то зараз можна автоматизувати багато процесів і це значно прискорить роботу, а також покращить її якість. Купити будівельний міксер буде корисним як для будівельної бригади, так і для домашнього застосування. Важливий момент: на нашому сайті ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Переваги використання мішалки для розчину

Технології не стоять на місці і якщо раніше не було високих вимог до оброблення, то зараз рівень робіт, що мають попит, все вище і вище. Відповідно, із застосуванням зазначеного інструменту ви отримаєте такі можливості.

  • Якісне перемішування матеріалів різної в'язкості як рідких, так і сипких.
  • Економію часу на роботу та, відповідно, можливість виконати значно більший об’єм завдань.
  • Зниження трудовитрат. Зробити розчин зможе будь-хто, оскільки з використанням апаратів не потрібно прикладати багато сил.

На що звернути увагу під час вибору мішалки для бетону та інших матеріалів?

Вибирайте пристрій залежно від запланованих завдань. Для цього порівняйте технічні характеристики та додаткові функції, вони своєю чергою відбиваються на формуванні ціни. Основні параметри, на які слід орієнтуватися: потужність, крутний момент, система регулювань. З представлених показників, можна визначити, яке коло функцій може виконати певна модель.

Потужність. Важливий момент під час роботи з матеріалами різної в'язкості. Так, наприклад, щоб змішати лак або фарбу, не потрібно докладати великих зусиль, а ось бетон або тиньк вимагають вищого рівня потужності інструмента. Відповідно, залежно від потужності визначається сила крутного моменту — чим вище цей показник, тим більше навантаження витримає міксер.

Швидкість обертання. Так, показника 500 об/хв достатньо для виконання будь-якого стандартного завдання. Моделі з більш ніж 700-900 об/хв подолають роботи підвищеної складності. Важлива характеристика — регулювання швидкості обертання. Так, за її допомогою ви легко налаштуєте пристрій для виконання конкретних завдань. Зазвичай, висока швидкість використовується для змішування фарбувальних матеріалів, а низька — для в'язких, таких як тиньк або бетон.

Як купити міксер в Україні?

Замовте дзвінок у спливаючій формі, ми зв'яжемося з вами у зручний час. Наші кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання. При покупці мішалки ви отримаєте розширену техпідтримку на весь термін служби. Щоб залишити побажання та пропозиції щодо роботи магазину, перейдіть до розділу “Контакти”. Там ви знайдете телефони сервісного центру, а також інформацію про місцеперебування та графік роботи нашого шоуруму.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.