Цей товар вже на складі. Ми ведемо роботи з його додавання на сайт.

Залиште свій номер телефону, і наші співробітники нададуть Вам повну інформацію стосовно даного товару

Вибираємо багатофункціональний інструмент реноватор

Якщо ви не бажаєте купувати багато інструмента, вам потрібен реноватор. Це багатофункціональний інструмент, який може виконати багато завдань, що виникають у процесі будівництва, ремонту та на виробництві. Пристрій є вигідним як з економічної точки зору, так і для зберігання. Він займе зовсім небагато місця, за допомогою всього одного інструменту ви зможете: пиляти, різати, шліфувати, чистити, підрізати, а також робити пази та отвори. На сайті нашого магазина ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Для яких робіт варто купити реноватор?

Спектр дії представленої техніки є досить широким. Її вигідно придбати для будівництва, столярної майстерні, ремонту та монтажних робіт. З її допомогою ви зможете прокласти електропроводку та труби. Купити багатофункціональний інструмент варто для:

  • шліфування — інструмент компактний, завдяки цьому його можна застосовувати у різних місцях;
  • очищення поверхні від іржі та старої фарби;
  • монтажу різних отворів: для розеток, дверних ручок, замків;
  • зачищення швів і стиків перед з'єднанням панелей та плит;
  • демонтажу лінолеуму та килимового покриття;
  • прокладання кабелів.

Види та особливості багатофункціональних інструментів

За типом живлення техніка поділяється на мережеву та акумуляторну.

Апарати, що працюють від мережі, зручно використовувати у стаціонарних умовах: у майстерні, у цеху тощо. Зверніть увагу, що для захисту двигуна мережевого пристрою від перегріву необхідно робити перерви в роботі, наприклад, після 15 хвилин активного використання потрібно дати інструменту відпочити приблизно стільки ж.

Акумуляторні пристрої мобільні. З таким апаратом ви можете працювати на будівельному майданчику, в польових умовах, на дачі. Для тривалої роботи рекомендуємо придбати запасні акумулятори. Поки ви працюватимете з одним комплектом, другий можна поставити на зарядку. Час роботи акумуляторним реноватором залежить від часу заряду акумулятора.

Параметри, на які слід звернути увагу

  • Потужність. Для виконання більшості завдань підійдуть пристрої, потужність яких становить 200-500 Вт (апарати, що працюють від мережі), 10,8-12В (акумуляторні аналоги).
  • Частота коливань. Цей параметр є одним із ключових. Так, для роботи з гіпсокартоном, деревом, пластмасою підійде інструмент із невисокою швидкістю обертання. Для більш міцних матеріалів слід розглядати техніку з параметрами вищими за середні. Такий реноватор зможе обробляти грубу деревину, метал тощо.
  • Кріплення опорядження. Від нього залежить кількість робочих насадок і, відповідно, діапазон завдань, що виконуються.
  • Додаткові функції. До них відноситься регулювання обертів для легкого переходу від одного матеріалу до іншого. Наявність пилозбірника дозволяє збирати виробниче сміття одразу в процесі роботи. На деяких моделях передбачений ліхтарик — це дає можливість працювати у будь-який час доби.

Як купити реноватор в Україні?

Зробіть замовлення на нашому сайті — кваліфікований менеджер допоможе вам оформити замовлення і відповість на всі питання. У розділі “Контакти” ви можете залишити побажання та пропозиції щодо роботи магазина.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.