• Ціна
  грн - грн
 • Потужність, Вт
  -
 • Енергія удару, Дж
  0
  0
Перфоратор Tesla Weld 900 BH 26
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
1634 грн
2334 грн
Відбійний молоток Tesla Weld 1300 AH 13
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
3142 грн
4488 грн
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Як купити відбійний молоток в Україні?

Щоб виконати демонтаж стін, цегляної кладки, асфальту, необхідно придбати відбійний молоток. За допомогою цього інструмента ви зможете зробити нішу в стіні, отвір у процесі перепланування квартири або будинку, розпушити замерзлий ґрунт тощо.

В залежності від запланованих завдань, обладнання відрізняється силою удару, потужністю та розмірами. Прочитайте цю статтю, щоб вибрати та купити відбійний електричний молоток, можливості якого будуть повністю відповідати поставленим завданням. На сайті нашого магазину ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Основні особливості

Важливе значення для комфортної та менш виснажливої роботи має якісна антивібраційна система. Дана техніка має високий рівень вібрацій, що в процесі може негативно позначитися на вашому фізичному здоров'ї. Електричні пристрої мають відчутну перевагу перед пневматичними та бензиновими — вони створюють помірний рівень вібрацій та шуму.

Вартість техніки залежить від продуктивності. Так, для виконання оздоблювальних робіт не потрібно купувати надто потужний пристрій. Розберемося в основних параметрах.

 1. Відбійна сила. Від цього параметра залежить швидкість руйнування поверхні.
 2. Потужність. Цей показник впливає на енерговитрати, відбійну силу та тривалість безперервної роботи пристрою.
 3. Вага. Пристрої до 6 кг використовують при проведенні оздоблювальних робіт та невеликого ремонту. Середні апарати до 10 кг дозволяють виконувати руйнування стін та перепланування квартири чи будинку. Тяжкі пристрої до 30 кг призначені для роботи на виробництві.
 4. Тип хвостовика. Особливості кріплення робочої насадки передбачають застосування різного виду патронів. Так, за допомогою швидкозатискних набоїв реалізується оперативна заміна піки. Патрони SDS-max застосовуються для роботи важкої техніки.
 5. Швидкість чи частота ударів. Чим апарат легший і слабший, тим вища частота ударів. Так, наприклад, найважчі моделі б'ють не частіше ніж 1000-1100 боїв/хв. У легких пристроях цей показник вищий у 3-3,5 раза. Матеріал відбивається меншими шматками, але швидкість роботи досить висока.

Додаткові опції

Зверніть увагу, що такий функціонал додає комфорту у використанні, проте практично завжди відбивається на ціні.

 • Система плавного старту. Запобігає навантаженню в момент старту. Це дає можливість виконати плавний розгін, а не різко смикати.
 • Система гасіння вібрацій. Ця опція передає на руків’я значно меншу кількість вібрацій. Це важливо, адже сильні вібрації можуть викликати серйозні захворювання рук та плечей.
 • Кейс у комплекті. З ним зручніше транспортувати і зберігати інструмент.

Як купити відбійний молоток електричний в Україні?

Залишайте заявку у спливаючій формі. Наші спеціалісти зв'яжуться з вами у зручний час. Якщо хочете залишити пропозиції щодо роботи магазину, це можна зробити в розділі “Контакти”.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.