18 місяців
Подарунок
    42 відгуків  |   Написати відгук   |        
Акція!


Встигніть купити на розпродажу
До кінця розпродажу залишилось:

Потрібна допомога у виборі?

Ми чекаємо на Ваші дзвінки 7 днів на тиждень!

Крок ланцюгу, дюйм: 0.325

Довжина шини, мм: 500

Автоматичне подання мастила на ланцюг: Є

Гальмо ланцюга: Є

Тип двигателя: 2-тактний

Число цилиндров: 1

Объём двигателя, см3: 52

Що ви вкладаєте в поняття «надійність»? Напевно, багато хто з вас дасть відповідь, що це здатність відповідати очікуванням, забезпечувати сталість показників, проявляти стійкість характеристик в будь-яких умовах і з плином часу. Бути надійним означає викликати довіру і виправдовувати її попри все. Принаймні, саме такими принципами керувалися інженери компанії Tatra Garden, коли розробляли бензинові пили, розраховані на найвимогливіших споживачів. Кожна деталь в цих інструментах піддавалася ретельному аналізу щодо надійності та безвідмовності в роботі.

Бензинова пилка Tatra Garden MS 325 в модельному ряді бренду займає особливе місце. І справа не тільки в тому, що вона важить більше за інших. Перш за все, вона здатна легко виконувати складні завдання, які можна віднести до розряду напівпрофесійних. На неї цілком можна покластися під час валки дерев, заготівлі дров на зиму і різанні пиломатеріалів з твердих порід.

Дана модель має універсальну довжину шини – 50 см. Такий розмір робочої зони вважається найбільш оптимальним у ланцюгових пил, призначених для широкого спектра задач. З одного боку, пилка досить компактна для роботи в обмеженому просторі, а з іншого – здатна впоратися з досить товстою деревиною. Ємність паливного бака в 0,6 л дає добрий запас за тривалостю роботи без дозаправок.

Відмінною особливістю бензинових пилок категорії «profi» є спеціальна обробка деталей, що труться. Нікасілове покриття, давно застосовується в двигунах спортивних автомобілів, і воно якнайкраще відповідає потребам захисту відповідальних деталей, що піддаються підвищеному навантаженню.

Що стосується характеристик ланцюга, який встановлюється в базовій комплектації бензопилки Tatra Garden MS 325, то він має один з найбільш популярних розмірів кроку між зубами — 0,325. Таке значення параметра забезпечує плавну роботу і знижений рівень вібрацій. Важливою особливістю даної моделі є наявність автоматичного змащення, яке регулює кількість мастила в залежності від інтенсивності навантаження. Це дозволяє економити до 50% мастильного матеріалу. Крім того, це значно полегшує догляд за обладнанням.


Ціна не головне, коли йдеться про безпеку

Модель бензопилки Tatra Garden MS 325 відноситься до розряду далеко не найдешевших. Але розробники і не мали на меті зниження собівартості продукції. Адже неможливо економити, коли йдеться про забезпечення безкомпромісної ефективності в роботі та високого рівня безпеки.

Погодьтеся, на здоров'ї не економлять. Ось і наші інженери доклали максимум зусиль, щоб забезпечити користувачам максимальний захист від травм і професійних захворювань.

На сторожі безпеки стоять такі системи пристрою, як:

  • інерційне гальмо, здатне зупинити ланцюг за одну десяту секунди в екстрених ситуаціях;
  • уловлювач ланцюга, який вбереже користувача від отримання травм в разі розриву або зісковзування ріжучої частини пристрою;
  • 7-точкова антивібраційна система, що запобігає розвитку синдрому «білих пальців».

Численні відгуки наших покупців свідчать про те, що інженерам компанії вдалося отримати насправді надійне обладнання, яке не лише виправдовує очікування, але і перевершує їх.

Ваша покупка з лишком окупиться за рахунок тривалого терміну експлуатації й безвідмовності компонентів.

Відеоогляд
Відгуки покупців user_img
Роман 23.12.2017
Придбав пилу MS 325. Дуже задоволений. Потужності вистачає повністю. Гарно збалансована. Рекомендую.
user_img
Гриша 03.12.2017
Гарна пила. пиляє добре.швидко . привезли теж швидко
Читати усі відгуки > Написати відгук
Разом з цим товаром купують
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться