Цей товар вже на складі. Ми ведемо роботи з його додавання на сайт.

Залиште свій номер телефону, і наші співробітники нададуть Вам повну інформацію стосовно даного товару

Як вибрати електрорубанок і де застосовувати?

Електрорубанок — це спеціалізована техніка. Його завдання — зняти стружку з дерев'яної заготовки, щоб отримати рівну гладку поверхню. За допомогою такого інструмента ви якісно підготуєте матеріали для подальшого оброблення.

Це аналог ручного інструменту, який завжди використовувався у роботі майстрів по дереву: столярів, теслярів тощо. Крім того, він був незамінним в арсеналі для особистого застосування у приватному будинку та на дачі. Удосконалена версія з електродвигуном передбачає підвищення якості та швидкості роботи, а також дозволяє мінімізувати фізичні зусилля з боку майстра. В інтернет-магазині Tatra Garden ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

На що орієнтуватися під час вибору пристрою?

Головний момент при виборі інструмента — це як часто та інтенсивно ви плануєте його використовувати. Застосування час від часу, щоб обстругати дошку або зробити лавку на дачі? Вам буде досить простої моделі для побутового застосування. Бажаєте купити електрорубанок для роботи в цеху чи майстерні? Вам варто придбати напівпрофесійне чи професійне обладнання. Продуктивний інструмент працюватиме без перебоїв тривалий час та повністю окупить витрати на нього.

Основні параметри

Фахівці радять купити рубанок, орієнтуючись на такі параметри.

  • Потужність електродвигуна. Для домашніх побутових робіт, наприклад, для шліфування невеликих заготовок, достатньо від 600 до 1000 Вт. Для професійних цілей та роботи з твердими породами дерева обирайте пристрої до 2200 Вт.
  • Кількість оборотів. Чим вище цей параметр, тим якісніший результат буде на виході. Щоб отримати гладку поверхню, обирайте пристрій зі швидкістю 10000 об/хв. У більш продуктивних моделях цей параметр може досягати 14000-17000 об/хв.
  • Глибина та ширина стругання.
  • Ширина зрізання за прохід залежить від розміру ножів. Щоб обробити, наприклад, дошку шириною 100 мм, необхідно підібрати відповідні параметри ножів рубанка, тоді ви зможете зняти шар стружки за один прохід. Якщо ніж буде меншим, наприклад, 60 мм — знадобиться виконати два заходи. Професійні пристрої можуть бути укомплектовані ножами із шириною захвату до 200 мм.
  • Глибина зрізання залежить від товщини оброблюваного матеріалу. Зазвичай, цей показник варіюється в діапазоні від 0 до 1,5, а на окремих моделях — до 3 мм.

Габарити та маса пристрою також мають важливе значення. Так, пристрої для домашнього застосування мають вагу в діапазоні від 2 до 5 кг. Вони легкі та компактні, ви не будете втомлюватися після тривалого використання. Професійні габаритні пристрої можуть важити до 8 кг. Зазвичай, вони стаціонарні — встановлені на міцній основі і їх не потрібно тримати в руках.

Як купити електрорубанки в Україні?

Замовте дзвінок у формі, що спливає, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами у зручний час. Він зорієнтує вас по цінам на електрорубанки, а також відповість на всі питання щодо характеристик. Перейдіть до розділу “Контакти” , якщо ви хочете залишити пропозиції щодо роботи магазину.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.