• Ціна
  грн - грн
 • Потужність, Вт
  -
 • Обороти холостого ходу, об/хв
  0
  0
  0
Шлифмашина вибрационная Makita BO 3710
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
1799 грн
2398 грн
Шлифмашина вибрационная Makita BO 3711
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
2871 грн
3828 грн
Шлифмашина эксцентриковая Makita BO 5030
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
3570 грн
4760 грн
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Як вибрати шліфувальну машинку?

Шліфувальна машинка — це пристрій, за допомогою якого можна підготувати під фарбування різні поверхні. Техніка потрібна для роботи будівельної бригади, авторемонтної майстерні, столярного цеху тощо. За допомогою шліфувальної машинки ви зможете не тільки якісно виконати поставлені завдання, але й оптимізувати тимчасові витрати, тому що роботу можна виконати набагато швидше, ніж вручну. Купити шліфмашинку буде корисно як для дому, так і для професійного використання. Зверніть увагу, що на нашому сайті ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Для яких робіт потрібна шліфувальна машинка?

 • Вирівнювання підлоги після стяжки або стін після шпаклювання під фарбування, поклейку шпалер, підготування поверхні під різний декор.
 • Зняття старої фарби, лакофарбового покриття чи іржі з металевих поверхонь.
 • Реставрація меблів, а також виготовлення нових — для якісної підготовки під фарбування.

Пристрій допоможе якісно вирішити ці та багато інших завдань, залежно від ваших потреб.

Які бувають шліфувальні машинки?

Інструменти відрізняються один від одного потужністю, конструкцією та принципом роботи. Ми постаралися умовно поділити їх на три підгрупи. Вже після такого опису вам стане зрозуміліше, в якому напрямку зосередити увагу і розібратися докладніше.

 • Стрічкові. Працюють за аналогією з гусеничним трактором. З їхньою допомогою можна зняти грубий шар фарби, лаку, потемніння — найчастіше з дерев'яних або металевих поверхонь. Шліфування відбувається завдяки стрічці, що обертається. За допомогою такого інструмента можна шліфувати великі поверхні.
 • Вібраційні. Оброблення виконується за допомогою вібрацій шліфувальної плити інструмента. Інструмент використовується для тонких робіт. Кількість варіантів оброблення залежить від зернистості різних поверхонь.
 • Ексцентрикові. Подібний пристрій можна використовувати для обробляння рівних, так і вигнутих поверхонь. Завдяки цій опції апарати дозволяють делікатно виконувати будь-яку шліфувальну роботу.

Загальні рекомендації щодо вибору

Для домашніх робіт вибирайте легкий та зручний пристрій, адже вам її потрібно утримувати в руках, іноді дуже довго. Як варіант, зверніть увагу на те, що можна купити міні шліфувальну машину в Україні. Уважно оглядайте інструмент та перевіряйте його на предмет зручного використання. При можливості, розглядайте варіант із додатковою ручкою. Одна з корисних додаткових опцій — регулятор обертів. Вивчіть всі параметри: швидкість, частоту, амплітуду, розмір стрічки та підошви.

Як купити стрічкову або вібраційну шліфувальну машину в Україні?

У вас залишилися питання щодо технічних характеристик? Не знаєте як вибрати та купити кутову шліфмашину? Залишайте заявку у формі, що спливає, і наші кваліфіковані фахівці оперативно з вами зв'яжуться. У розділі “Контакти” ви знайдете номери телефонів сервісного центру, а також можете залишити побажання й пропозиції щодо роботи магазину.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.