• Ціна
  грн - грн
 • Потужність двигуна, кВт
  0
  0
  0
Верстат свердлильний Tesla Weld SB 16-13
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
2650 грн
3785 грн
Верстат свердлильний Tesla Weld SB 20-16
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
7805 грн
11150 грн
Верстат свердлильний Tesla Weld SB 20
Гарантовано краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія 12 місяців
8640 грн
12342 грн
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Як вибрати та купити свердлильний верстат в Україні?

Навіщо потрібні свердлильні верстати? Це спеціальне обладнання, за допомогою якого можна зробити отвори у металі, бетоні, дереві та інших матеріалах. Пристрій схожий на дриль, проте передбачає конструкцію, яка може виконувати більш точне регулювання. Інструмент буде затребуваний як на підприємстві, так і в невеликій майстерні чи гаражі. Крім того, він часто використовується для виконання ремонтних робіт, а також регулярно застосовується автолюбителями, професійними слюсарями та столярами. Зверніть увагу, що на нашому сайті ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Які бувають типи пристроїв?

Верстати можна умовно поділити на прості та складніші. Так, ви можете купити свердлильний верстат недорого. Це перший варіант, він універсальний, затребуваний на СТО, в гаражах і у приватних майстрів. Другий варіант використовується для великого виробництва, при необхідності виконувати великий обсяг робіт.

За функціональними особливостями можна скласти таку класифікацію.

 • Вертикально-свердлильний верстат. Такий тип пристроїв найбільш затребуваний. Переміщення проводиться за допомогою руху заготовки, при цьому свердло знаходиться в нерухомому стані.
 • Радіально-свердлильний. Розрахований на роботу із заготовками середніх та великих розмірів. Як відбувається свердління? Шпиндель переміщається по всій довжині заготівлі в будь-якому напрямку, а потім зупиняється у місці, де необхідно зробити отвір.
 • Горизонтальний. Зазвичай, він оснащений подовженою станиною. Заготівля фіксується на ній у горизонтальному положенні і пересувається вздовж станини. Використовується для обробки великих, нестандартних за розміром деталей, а також свердління глибоких отворів.
 • Багатошпиндельний верстат. Такі апарати потрібні при необхідності свердління великої кількості отворів в ряд. Вони оптимізують робочий процес і полегшують працю при необхідності нарізати різьблення на великій кількості площин.

Особливості універсальних вертикально-свердлильних моделей

 1. Можна підібрати та встановити відповідне свердло, залежно від поверхні, яка оброблятиметься.
 2. Ви зможете самостійно налаштувати кількість обертань шпинделя з урахуванням фізичних особливостей оброблюваної поверхні.
 3. Асинхронний електродвигун передбачає високий робочий ресурс і може працювати безперервно з інтенсивним навантаженням.
 4. Підходить для зенкування, цекування, розгортання та інших операцій.

Як купити свердлильний верстат в інтернет-магазині Tatra Garden?

Залишайте заявку у формі, що спливає, наші кваліфіковані фахівці вам передзвонять. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання, у тому числі за характеристиками електроінструменту та цінами на свердлильні верстати. Надсилаємо через Нову пошту до всіх населених пунктів України.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.