Вопросы и ответы для Tatra Garden культиваторы
Как выбрать культиватор?
В первую очередь обращайте внимание на количество и вид выполняемых операций, мощность, глубину и ширину обработки грунта, наличие дополнительных функций, возможность использования для перевозки грузов.
Где находится сервисный центр культиваторов Tatra Garden?
В Харькове, но принимаем со всей Украины. Доставка в сервисный центр «Новой почтой» — за наш счет.
Сколько гарантия на культиваторы Tatra Garden?
12 месяцев.
Где можно посмотреть культиваторы Tatra Garden?
Осмотреть товар можно на отделении «Новой почты» при получении, до оплаты.
Есть ли кредит на культиваторы Tatra Garden?
Есть рассрочка от «УкрСиббанка» и «ПриватБанка».
Какая доставка культиваторов Tatra Garden?
«Новой почтой» по всей Украине.
Культиватори

Мотокультиватори для дачі від Tatra Garden - якість у кожній деталі

Давно мріяли про надійні і невтомні пристрої, які взяли б на себе найважчу роботу на дачі? Більше не має потреби відкладати втілення цієї мрії! З високоефективними і ергономічними мотокультиваторами Tatra Garden Ви забудете про важку фізичну працю.

Ці багатофункціональні пристрої здатні взяти на себе великий спектр завдань:- розпушування верхнього шару грунту для насичення його киснем;

  • оранку і подрібнення великих брил;
  • викорчовування бур'янів;
  • вирівнювання поверхні;
  • рівномірний розподіл добрив по всій глибині родючого шару;
  • очищення території від зимового снігу та ін.

Розробники Tatra Garden подбали про те, щоб кожна модель була оснащена потужним мотором, який з легкістю б впорався з великим навантаженням. Для захисту частин пристрою, що труться, було передбачено нанесення спеціального покриття в процесі виробництва деталей. За рахунок цього вдалося домогтися безпрецедентної довговічності і зносостійкості.

Ретельний контроль на всіх етапах — від вибору матеріалів до тестових випробувань готової продукції — дозволив досягти бездоганної якості і безвідмовності виробів навіть при інтенсивній експлуатації.

Мотокультиватор купити – не поле перейти: з питань вибору консультують фахівці

Наші технічні експерти не за книжками вивчали будову культиваторів - вони проходили стажування безпосередньо на заводі Tatra Garden. Ці фахівці як ніхто інший чудово розбираються в особливостях експлуатації обладнання та поділі моделей за виконуваними функціями. В особистій бесіді вони допоможуть вам швидко визначитися з вибором. А поки що зупинимося на основних аспектах.

Мотокультиватори ділять на надлегкі, легкі, середні і важкі. Перші використовуються здебільшого для обробки грунту на квітниках, клумбах і в теплицях. Вони мають невелику вагу і високу маневреність.

Так звані легкі пристрої призначені для застосування на вузьких ділянках невеликої площі, де важко пройти з більш габаритною технікою. Ця категорія обладнання без зусиль впорається з підготовкою грунту до посіву, нарізуванням борозен і підгортанням рослин, які вже підросли.

Мотокультиватори, що відносяться до середнього класу, вважаються найбільш універсальними. При збереженні маневреності вони мають досить високу потужність. Як правило, вони оснащені не тільки передньою, а й задньою передачею, що істотно полегшує їх переміщення по території городу.

І нарешті, найпотужніші - важкі мотокультиватори - здатні витягнути на собі навіть великі навантажені візки. Але за велику потужність доведеться розплачуватися недостатньою маневреністю.

В ідеалі, для якісної обробки великих ділянок городу, невеликих грядок і теплиць необхідно мати два типи мотокультиваторов: важкий і легший, з невеликою шириною захвату.

Мотокультиватори Tatra Garden – чесні ціни, відмінна техпідтримка по всій Україні

Не вірите, що якісні мотокультиватори бувають недорогими? Ми переконаємо Вас в зворотньому. Як офіційний представник заводу Tatra Garden, наша компанія встановлює найдемократичніші ціни на оригінальне обладнання бренду. Купуючи у нас, Ви не сплачуєте посередницькі націнки. Крім того, ми не витрачаємо грошей на оренду оффлайн-магазину і дорогу рекламу. А це означає, що у вартість товару не включені зайві витрати.

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на цілодобову підтримку кваліфікованих технічних фахівців Tatra Garden.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.