Публічна оферта

ПРЕАМБУЛА

Шановний відвідувач сайту www.tatragarden.ua, звертаємо Вашу увагу на те, що використання в будь-якому вигляді сайту www.tatragarden.ua (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням замовлень Вами товарів і послуг з використанням сайту www.tatragarden.ua, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т. п.) є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами, зазначеними у цій публічній оферті і прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту www.tatragarden.ua.

  ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

 • 1. Сайт — веб-сайт, що належить Власнику сайту і має адресу в мережі Інтернет www.tatragarden.ua, за допомогою якого Користувач має можливість здійснити покупку бажаного товару.

 • 2. Користувач (Ви) — фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, що володіє повною дієздатністю, що використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

 • 3. Покупець — Користувач, який здійснив покупку на сайті www.tatragarden.ua.

 • 4. Адміністрація сайту — адміністрація інтернет-магазину Tatra Garden, www.tatragarden.ua.

 • 5. Угода — ця публічна оферта, включаючи усі її умови.

 • 6. Продавець — юридична особа, яка розміщує на Сайті інформацію про реалізовані ним товари та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т. п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

 • 7. Товар — товари, інформація про які розміщена на Сайті.

 • 8. Замовлення — звернення Користувача через Сайт та/або за допомогою дзвінка на номер Call-центру або гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити реалізацію товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

 • 9. Платник — особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

 • 10. Одержувач — особа, зазначена Платником у формі замовлення у якості особи та уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

 • 11. Пропозиція — відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

 • 12. Сторони — Продавець, Покупець, Користувач.

  1. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ ДОГОВОРУ

 • 1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів Користувачеві.

 • 1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається таким, що беззастережно та безумовно приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка». Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Угоди (відповідно до статей 641 та 642 Цивільного кодексу України).

 • 1.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем.

 • 1.4. Інформація про товар відображається на сайті www.tatragarden.ua та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті www.tatragarden.ua. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті www.tatragarden.ua.

 • 1.5. Цей договір може бути укладений право- та дієздатним Користувачем, який досяг 18 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- та дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту www.tatragarden.ua і укладення цього договору.

 • 1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через Call-Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

 • 1.7. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, перейшов до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

 • 1.8. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

 • 1.9. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

 • 1.10. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови та форму оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т. п., відправлених Продавцем і/або адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії, є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

 • 1.11. Доставка товару здійснюється компанією перевізником «Нова Пошта». Якщо в населеному пункті не представлено відділення компанії-перевізника, Користувач має право обрати для доставки найближчий населених пункт, в якому представлено відділення компанії-перевізника. Доставка придбаного Користувачем товару здійснюється за рахунок Продавця. Адреси відділень компанії перевізника можна побачити на його офіційному сайті. Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської та Донецької областей), а також інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанії-перевізника. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів/послуг Продавця, розміщених на сайті Ініціатором, може збільшуватися без попереднього повідомлення.

 • 1.12. Моментом отримання товару Одержувачем є підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку, товарно-транспортна накладна і т. д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Перед відправкою товар перевіряється. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і в разі проблем на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії-перевізника.

 • 1.13.При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду про отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджують прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

 • 2.1. Будучи Користувачем Сайту, Ви гарантуєте не вчиняти будь-яких дій, що порушують законодавство України, норми міжнародного права та дії, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

 • 2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до Служби підтримки за контактними даними, вказаними на Сайті.

 • 2.3. Користувач надає свою згоду на використання і обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

 • 2.4. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

 • 2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

 • 2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та моральності.

 • 2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю поклпдається на банки та платіжні системи, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії Процесингового центру.

 • 2.8. Власник сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

 • 2.9. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, зокрема за терміни перевезення компанією-перевізником, а також за цілість доставки.

 • 2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом отримувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).

 • 2.11. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і/або неправильне зазначення даних у замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Платником в якості оплати товару. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

3. ІНШІ УМОВИ

 • 3.1. Користувач має право призначити Одержувачем товару, який він купує третю особу. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

 • 3.2. Всі можливі суперечки і протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди в решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих під час реєстрації.

 • 3.3. Всі права на Сайт в цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) www.tatragarden.ua належать Власнику сайту.

 • 3.4. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець буде направляти на електронну адресу користувачів листи і/або повідомлення, в тому числі, рекламного характеру. Разом з цим, Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

 • 3.5. Вказуючи номер мобільного телефону в Кабінеті, Користувач автоматично погоджується отримувати SMS-повідомлення від Сайту, в тому числі рекламного характеру. У разі виникнення наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки сайту.

 • 3.6. Користувачеві забороняється розміщувати призначений для користувача контент, заборонений чинним законодавством та/або такий, що суперечить морально-етичним нормам суспільства.

 • 3.7. Здійснюючи Замовлення на Сайті, Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації Сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знищення) зазначених ним даних, таких як: прізвище, ім'я, по-батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також надає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

 • 3.8. Користувач ознайомлений та згоден з умовами цієї угоди.