• Ціна
  грн - грн
 • Потужність, Вт
  -
 • Висота нагнітання, м
  -
 • Діаметр вихідного патрубка, дюйм
  0
 • Вага, кг
  -
Насос для бассейна Leo 0.55кВт Hmax 10м Qmax 300л/мин (772221)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
6676 грн
Насос для бассейна Leo 0.8кВт Hmax 11м Qmax 300л/мин (772223)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
7029 грн
Насос для бассейна Leo 1.1кВт Hmax 15.2м Qmax 350л/мин (772225)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
7476 грн
Насос для бассейна Leo 1.6кВт Hmax 17.5м Qmax 450л/мин (772227)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
8772 грн
Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Як вибрати помпи для басейнів?

Ви плануєте зробити басейн на дачі, у приватному будинку чи в сауні? Одним із головних пунктів у вашому списку має бути покупка спеціальної помпи. Навіщо вона потрібна?

Як відомо, у стоячій воді накопичуються різні бактерії та мікроорганізми. Щоб цього не сталося, її потрібно періодично міняти чи очищати. Незамінним помічником у цьому випадку стане хороша помпа для басейну. Це лише одна з корисних функцій пристрою. Також з його допомогою ви зможете заповнити чашу водою, виконувати регулярну циркуляцію, а також дозувати очищувальні речовини.

Класичний варіант — циркуляційні пристрої. Вони забезпечують циркуляцію води та фільтрацію, що дозволяє затримувати великі частинки сміття. Установка обладнання повинна проводитись у місцях, захищених від атмосферного впливу та вологи. Зверніть увагу, що на нашому магазині ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Важливі характеристики

 • Обладнання повинне відповідати розмірам басейну. Занадто маленький апарат неякісно справлятиметься з поставленими завданнями. Занадто великий використовувати нераціонально, крім того він спричинить відчутну перевитрату електроенергії.
 • Гучність. Якщо ви серйозно не сприймаєте цей параметр, то дуже дарма. Вже через кілька днів роботи такий пристрій викликатиме у вас роздратування та псуватиме відпочинок.
 • Наявність фільтра. Фільтри грубого очищення встановлені не у всіх помпах. Саме за їх допомогою ви зможете легко виконати очищення від листя, дрібного сміття тощо.

Як розрахувати необхідну продуктивність?

Підбирати помпу необхідно в залежності від обсягу чаші. Як зробити цей розрахунок? За санітарними правилами час повного водообміну у системі очищення води становить 6 годин. За вказаний час обладнання має перекачати весь об'єм. Щоб розібратися, скористаємося простою формулою: об'єм води, що міститься в резервуарі, ділимо на 6 годин та виводимо продуктивність. Так, якщо в басейні 42 м³, 42/6 — виходить 7 м³/год. Ніколи не вибирайте пристрій з урахуванням роботи на максимумі, розглядайте той, який передбачає невеликий запас продуктивності. Так, з нашими параметрами підійде недорога помпа для басейну, у якій передбачено продуктивність 8-10 м³/год.

Зверніть увагу, що при виборі помпи важливе значення має місцезнаходження. Зазвичай, вуличні басейни швидше забруднюються і потребують більш інтенсивного очищення.

Як купити помпу для басейну?

Напишіть нашим менеджерам у спливаючій формі. Вас детально проконсультують з усіх питань, у тому числі щодо обслуговування та цін на помпи для басейнів. У розділі “Контакти” ви можете залишити побажання та пропозиції щодо роботи магазину та наявності товару.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.