Вопросы и ответы для Tatra Garden бензопилы (цепные пилы)

Как выбрать цепную пилу?

Выбирайте по типу питания, мощности, длине шины, шагу цепи, весу и удобству расположения ручек. Обращайте внимание на наличие антивибрационной системы и автоматической смазки цепи — они значительно упрощают использование устройства.

Где находится сервисный центр цепных пил Tatra Garden?

В Харькове, но принимаем со всей Украины. Доставка в сервисный центр «Новой почтой» — за наш счет.

Сколько гарантия на цепные пилы Tatra Garden?

На бензопилы — 18 месяцев, на электропилы — 24 месяца.

Где можно посмотреть цепные пилы Tatra Garden?

Осмотреть товар можно на отделении «Новой почты» при получении, до оплаты.

Есть ли кредит на цепные пилы Tatra Garden?

Есть рассрочка от «УкрСиббанка» и «ПриватБанка».

Какая доставка цепных пил Tatra Garden?

«Новой почтой» по всей Украине.

Ланцюгові пилки Tatra Garden — якість у кожній деталі

Ланцюгова пилка — незамінний пристрій, що використовується для заготівлі дров на зиму, облаштування дачної території, будівництва будинків і підсобних приміщень, а також в туристичних походах і багатьох інших сферах діяльності. Цей зручний інструмент з успіхом замінив ручні пристосування, зробивши життя в приватному будинку значно комфортнішим.

Купити ланцюгову пилку Tatra Garden — означає раз і назавжди вирішити питання швидкого розпилу деревини. Завдання, на які раніше доводилося витрачати багато часу, а то і цілі дні, тепер вирішуються за лічені хвилини. Наприклад, для того щоб нарізати цілий кубометр дров, знадобиться не більше 40 хвилин, і це з урахуванням перерв на відпочинок. Інструменти нашого бренду виконані з високоміцних матеріалів і вже в базовій комплектації мають надійні і довговічні шину і ланцюг. Завдяки цьому вони володіють бездоганною зносостійкістю і прослужать дійсно довго навіть за частої експлуатації. Все це дає добрі передумови до використання пристроїв нашого бренду у якості джерела додаткового заробітку. Беручи до уваги високий попит на дані послуги як в невеликих населених пунктах, так і в великих містах, розцінки на роботи і ціни на наші ланцюгові пилки, експерти вивели середню цифру окупності — вона склала близько 0,5 місяця.

При цьому гарантія на бензопилки Tatra Garden складає 18 місяців, а на електричні та бензинові і того більше — 24 місяці.

Для того щоб визначитися, який тип пристроїв вам підійде найкращим чином - з бензиновим чи електричним двигуном — в першу чергу потрібно з'ясувати майбутній спектр робіт. Пилка ланцюгова електрична підійде для використання всередині приміщення і недалеко від будинку. Електропристрої, як правило, більш компактні, тому з ними можна виконувати в тому числі і висотні роботи.

А ось для валки дерев і різання колод далеко від джерела електроживлення знадобиться пилка бензинова ланцюгова. Бензоінструмент дає більшу свободу пересування і, як правило, має більшу потужність, в порівнянні з електричними аналогами. Втім, в господарстві не завадять пристрої обох типів — кожен для свого спектра завдань.

Ручна ланцюгова пилка — максимум ергономіки та ефективності в одному пристрої

Крім відмінних показників продуктивності, ланцюгові пилки нашого бренду наділені ще й безвідмовними системами безпеки:- захист рук оператора забезпечується високоефективною багатоточковою антивібраційною системою;

  • небезпека відскоку ланцюга нейтралізована за рахунок надійного ланцюговловлювача;
  • у будь-якій позаштатній ситуації спрацьовує аварійне гальмо, яке зупинить різальний пристрій за соті частки секунди.
  • Зручності в роботі з ланцюговими пилками торгової марки Tatra Garden додають невелика вага, ергономічне розташування руків’я, автоматичне змащення і можливість регулювання натягу ланцюга без будь-якого інструменту.

Де купити ланцюгову пилку в Україні без посередників?

Наш сайт — це офіційне представництво заводу Tatra Garden в Україні. Тому, купуючи у нас, ви можете скористатися ексклюзивними перевагами:

  • ціни встановлені на рекомендованому виробником рівні;
  • на всі види обладнання надається повна офіційна гарантія;
  • технічна підтримка клієнтів здійснюється сім днів на тиждень спеціально підготовленими фахівцями, які пройшли стажування безпосередньо на виробництві.

І це лише частина нашої програми лояльності. Телефонуйте вже зараз і на особистому досвіді переконайтеся у високій якості обладнання і сервісу!

Відеоогляди та відгуки

Як вибрати бензопилу для дому? Яку пилу краще купити? Пили бензинові Tatra Garden MS серії.

Бензопила Tatra Garden MS 180 - професіонали рекомендують!

Як полегшити собі життя? Порівняння бензопил Tatra Garden і Урал.

Розпакування бензопили MS 170 співробітником компанії Tatra Garden.