24 місяців
Хочете індивідуальний
підбір під Ваші задачі?

Залиште номер телефону,
і ми передзвонимо:

Коса
Легкість, маневреність та продуктивність, які Вам обов'язково сподобаються

Легкістьвага будь-якої електропилки Tatra Garden не перевищує 5,5 кг, а це означає, що її дуже легко тримати в руках

Маневреністьшини на всіх електропилках Tatra Garden мають оптимальну довжину, що не перевищує 40,5 см, а це дозволяє легко управлятися з інструментом і до того ж дає можливість розпиляти гілки товщиною до 20 см

Продуктивністькрок ланцюга на всіх електропилках - 3/8, що вважається «золотою серединою» в лінійці параметрів; він забезпечує високу продуктивність інструменту і підвищений моторесурс.

Потужність, з якою Вам все під силу

Електродвигуни з потужністю від 2,45 до 3,26 к. с. дозволяють пилкам впоратися навіть з твердою деревиною.

Екологічність, про яку Ви мріяли

Колекторний електродвигун, що встановлений в кожній електричній пилці Tatra Garden, абсолютно нешкідливий для навколишнього середовища, адже він не засмічує атмосферу шкідливими викидами.

Крім того, завдяки особливим технологіям, що використовуються при розробці мотора, інструмент вийшов малошумним, що сприятливо позначиться на Ваших органах слуху.

Наші електропилки можна використовувати навіть всередині приміщення, а також у дворі біля будинку і в фруктових садах, де особливо важлива чистота повітря.

Пила
Пила
Захист, з яким Ви в безпеці

Системи безпеки в наших електропилках завжди на варті Вашого здоров'я:

  • - інерційне гальмо в екстреній ситуації зупинить ланцюг за 0,12 сек. — швидше, ніж Ви встигнете оком моргнути;
  • - фіксатор кабелю дозволяє надійно закріпити мережевий шнур і запобігти його від'єднанню під час роботи;
  • - зубчастий упір з міцного матеріалу дозволяє добре закріпити інструмент під час роботи і виключити можливість його прослизання.
Довговічність, з якою окупляться всі Ваші капіталовкладення

Тривалий моторесурс забезпечується наступними інженерними рішеннями:

  • - надійним термозахистом, який запобігає перегріванню двигуна;
  • - безпечною плавною зупинкою двигуна навіть за екстреного гальмування ланцюга — так забезпечується дбайлива експлуатація мотора;
  • - автоматичною подачею мастила на шину та ланцюг в потрібній кількості, що забезпечує підвищену зносостійкість ріжучих компонентів.

Пила
Пила
Зручність експлуатації, яка полегшить роботу з інструментом

Прозоре віконце масляного бачка дозволяє контролювати рівень мастила без відгвинчування кришки, що значно заощаджує Ваш час.

Механізм швидкого натяжіння дозволяє усього за 10 секунд замінити або підтягти ланцюг.

    23 відгуків  |   Написати відгук   |        
Акція!

Замовте зараз
електропилку і отримаєте 100 грн
В ПОДАРУНОК на покупку електротримера!

Потрібна допомога у виборі?

Ми чекаємо на Ваші дзвінки 7 днів на тиждень!

Крок ланцюгу, дюйм: 3/8

Довжина шини, мм: 405

Ширина пазу шини, мм: 1.3

Количество звеньев цепи, шт: 57

Автоматичне подання мастила на ланцюг: Є

Гальмо ланцюга: Є

Час зупинки ланцюга, с: 0.12

Электропила Tatra Garden MSE 220 — все распилит, век отслужит

На даче без пилы не обойтись, согласны? То сухие ветки нужно распилить, то дров для костра и камина подготовить. Беремся за топор и ручную пилу? Нет! Электропила Tatra Garden MSE 220 облегчит жизнь каждому покупателю. Она способна распилить древесину быстро и качественно.

Технические характеристики

Пила очень компактна, длина шины составляет всего 405 мм. Ширина паза – 1,3 мм, что позволяет пилить древесину с минимальными потерями. Цепь состоит из 57 звеньев, а мощный электромотор разгоняет ее достаточно для того, чтобы паз входил в дерево, как масло.

Секреты, о которых стоит знать

Европейское качество — это главный плюс, который дает пила электрическая Tatra Garden MSE 220. Инженеры вкладывают все свои силы и душу для того, чтобы каждый пользователь с легкостью и уверенностью мог использовать инструмент.

Мощный двигатель в 2.2 кВт позволит без проблем использовать пилу для различных работ — от распиливания деревьев до досок и фанер.

Что касается безопасности, то пила электрическая Tatra Garden MSE 220 обладает высоким уровнем защиты. Так, в конструкции пилы предусмотрена специальная кнопка, которая блокирует случайное включение. Это позволяет уберечь конечности от нанесения тяжелых травм. Конструкцией предусмотрен и цепной тормоз, срабатывающий моментально. Эта функция позволяет уберечь пользователя от обратного удара.

Удобное интуитивное использование

Работать с электропилой очень легко. Так, производитель побеспокоился об автоматическом смазывании всех частей электропилы. Пользователю нужно только следить за уровнем масла, который отображается в специальном окошке пилы.

Цепь натягивается без использования специальных инструментов, а сама процедура занимает не более минуты. Это не только удобно, но еще и быстро.

Питается пила от электрической сети напряжением 220В. Советуем приобрести переноску, чтобы избежать ограничений в использовании инструмента.

Комплектация и специальные предложения

Вместе с электрической пилой Tatra Garden MSE 220 оператор получает сервисную книжку и гарантийный талон. Гарантия на безотказную работу пилы дается сроком на 2 года. Кроме того, наш магазин предлагает электропилу по самой выгодной цене в Украине, с возможностью доставки и покупки в кредит.


Комплектация:

  • Электропила MSE 220
  • Сервисная книжка
  • Гарантийный талон
Відеоогляд
Відгуки покупців user_img
Александр 15.02.2019
15 января 2019 года купил MSE 220. Данную пилу посоветовал менеджер сайта. Вчера первый раз испытал сей аппарат. Орех 15-25 см. режет как масло. Цепь, правда поставил Stihl, купленную в этом же магазине. В общем - пила ОГОНЬ!!! Тайгу валить не получится - провод короткий))), но для дачи или частного сектора самое оно. Менеджеру сайта отдельное спасибо за человеческую консультацию. При оформлении поговорили как двое мужчин. Просто, четко и по делу. Кто собирается купить - берите сразу цепь и удлиннитель сетевой.
user_img
Ігор 21.12.2018
В березні купив електропилу MSE 220. Зразу було маже розчарування, поки не зрозумів, що треба якіснішу цепку купити (згадав, що менеджери пропонували). Купив і не прогадав. Різав все і багато. Проте є порада – інструмент порівняно легкий, можна і одною рукою – та пам’ятайте про безпеку. І звичайно - без фанатизму – не жміть сильно. І будете задоволені. Слідкуйте за подачею масла на цеп (з часом забивається канал) Тишина, економія на пальному. Сусіди знову ж таки оцінили. Зручно також підтягувати цеп.
Якби мені зараз прийшлося б вибирати де купувати такий інструмент, я би купував саме тут!
Читати усі відгуки > Написати відгук
Разом з цим товаром купують
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться