• Ціна
  грн - грн
 • Потужність, Вт
  -
 • Висота нагнітання, м
  -
 • Діаметр вихідного патрубка, дюйм
  0
 • Вага, кг
  -
Насос фонтанный Leo 35Вт Hmax 1,4м Qmax 1600л/ч (5 форсунок) (772114)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
1791 грн
Насос фонтанный Leo 75Вт Hmax 2,7м Qmax 2650л/ч (5 форсунок) (772116)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
2578 грн
Насос фонтанный Leo 110Вт Hmax 3,7м Qmax 3750л/ч (5 форсунок) (772118)
Гарантована краща ціна
Розширена техпідтримка
Оперативна доставка по всій Україні
Офіційна гарантія от 6 місяців
3659 грн
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Як вибрати та купити помпу для фонтана?

Гарно оформлена заміська ділянка, дача або приватний будинок — це місце вашого відпочинку. Ви все облаштовуєте так, щоб отримувати задоволення від перебування там. Особливо вдалим місцем для релаксу вважається перебування біля води в затишному куточку. Його можна зробити самостійно. Так, для спорудження маленького фонтану вам знадобиться особлива помпа, яка дозволяє качати воду потрібним методом. Зверніть увагу, що на сайті нашого магазину ви знайдете найбільший асортимент садової техніки в Україні.

Який принцип дії такого пристрою?

Помпи для фонтанів та басейнів створюють певний тиск, який подає воду з відповідною силою. Рівень потужності відповідає висоті струменя, що виштовхується. Пристрої для дачі відрізняються компактністю та мобільністю, що дуже зручно для сезонного обладнання. Така техніка ефективно справляється з перекачуванням, без необхідності підключення до водопроводу.

Потужність потоку залежить від обсягу резервуара. Як визначити параметри техніки для потреб? Наведемо приклад: якщо ви хочете, щоб висота водяного потоку була близько 1,2 м, потрібно буде прокачати через систему приблизно 800 л/год. Це відносно невеликий об'єм, якщо порівняти з пристроями, які можуть забезпечити виштовхування води на 2 і більше метрів у висоту, вони прокачують десь 3000 л/год.

Які існують види обладнання для фонтанів?

Пристрої можна розділити на занурювальні та поверхневі. Перші розміщують на дні водойми або резервуару, другі навпаки — збирають на березі так, щоб у них не було контакту з водою.

Помпи для декоративних басейнів невеликого розміру найчастіше занурювальні. Основна особливість таких пристроїв у тому, що їх використовують для створення невеликих фонтанів із висотою струменя до 2 метрів. Крім того, занурювальні, зазвичай, передбачають перекачування практично чистої води — якщо у вашому водоймищі вона густа, з домішками піску, глини тощо, слід звернути увагу на обладнання іншого типу.

Поверхневі застосовують для створення багаторівневих фонтанів. Їхня перевага в тому, що вони прості в обслуговуванні. У разі виникнення несправності ви зможете це легко виявити та полагодити. Таке обладнання можна використовувати в неочищених водоймищах, оскільки воно не особливо чутливе до різних домішок.

Як купити помпи для фонтанів в Україні?

Залишайте заявку або номер телефону у формі, що спливає. Наші кваліфіковані менеджери зв'яжуться з вами у зручний час. Ви зможете замовити не лише невелике обладнання, а й станції водопостачання, які дозволять вам організувати якісне перекачування великого об’єму.

Відеоогляди та відгуки

Універсальна бензинова газонокосарка Tatra Garden GLM 2600.

Краш тест електропили Tatra Garden MSE 240.

Розповідь про покупку бензинового триммера Tatra Garden BCU 50. Коса в роботі.

Тестування бензопили MS 170 в реальних умовах.