18 місяців
ЛІДЕР ПРОДАЖУ
    12 відгуків  |   Написати відгук   |        

знижка 25%

залишилося

5

днів

акція діє до

24.03.2019
Потрібна допомога у виборі?

Ми чекаємо на Ваші дзвінки 7 днів на тиждень!

Крок ланцюгу, дюйм: 0.325

Довжина шини, мм: 450

Автоматичне подання мастила на ланцюг: Є

Гальмо ланцюга: Є

Тип двигателя: 2-тактний

Число цилиндров: 1

Объём двигателя, см3: 45

Бензопила MS 180 NEW


Бензопила Tatra Garden MS 180 NEW — оновлена версія однієї з наших найпопулярніших моделей. Розробники змінили дизайн пристрою та додали праймер для підкачування палива.


За рахунок праймера, нове покоління бензопил, більш пристосоване до зимових умов - попередня підкачка паливної суміші полегшує і прискорює запуск при низьких температурах..


В цілому, робочі характеристики залишилися таким, як раніше. Модель така ж продуктивна, як і попередня. Шина довжиною 45 см дозволяє за один підхід розпиляти колоду діаметром до 40 см. При цьому інструмент не назвеш громіздким. З ним легко працювати навіть під час обрізування дерев, що густо заросли гілками.


Крок ланцюга у цій пилці складає 0,325 — значення, за якого зберігається оптимальне для оператора співвідношення ефективності та рівня вібрацій.


Бензопилу MS 180 NEW легко тримати в руках. Вона важить всього 5 кг. А м'які прогумовані ручки не вислизають. Коливання від потужного двигуна гасяться 6-точковою антивібраційною системою. Тому вони не зашкодять суглобам і кровоносним судинам оператора.


Крім захисту від вібрацій, в пристрої передбачений ще уловлювач ланцюга і автоматичне інерційне гальмо — все для безпечної експлуатації.


Бензопила пройшла безліч випробувань в лабораторних і реальних умовах. Ви можете бути впевнені в її надійності, безвідмовності та своїй захищеності від непередбачуваних ситуацій.

Відеоогляд
Відгуки покупців user_img
Валерий Ляшенко 19.03.2019
Завелась хорошо, выпалил бачок как положено, залил второй, собрал и пошел пробовать в работе, если честно то думал будет хуже, для ее параметров довольно таки бодрая, пока что доволен, надеюсь что в и в дальнейшем огорчать не будет :)))
user_img
сергей 04.03.2019
все супер
Читати усі відгуки > Написати відгук
Разом з цим товаром купують
Покупці, які переглянули цей товар, також цікавляться