УТП

Знову не вийшло купити інструмент в цьому році? Як завжди, цінні покупки відкладаються до наступного сезону? І Ви вже відчуваєте, що після зими все повториться знову? Так, гроші з неба не падають, але мрії можна здійснити вже сьогодні. Швидко, просто і без зайвих витрат.

Хотіли б так: виходите Ви за травою худобі з новою бензиновою косою, легко заводите її одним ривком. І, не згинаючись, а навпаки розправивши плечі, просто йдете за інструментом, а він все робить сам?

Або, скажімо, потрібно Вам дрова пиляти. Ви більше не просите бензопилку у сусіда, а берете власну. І ріжете дерево, коли Вам зручно.

Думаєте, це недоступна розкіш? А ось і помиляєтесь. Бензокоса Вам обійдеться всього лише від 78 грн на місяць, якщо брати її в кредит на 24 платежі в нашому інтернет-магазині. Бензопилку можна взяти і того дешевше — від 70 грн на місяць у кредит на 24 платежі. Такі суми практично непомітні для сімейного бюджету, однак користь від покупки Ви відчуєте одразу.

Хочете більше інструментів? Немає проблем! Будь-яку техніку на нашому сайті Ви можете придбати в кредит.

Якщо Ви зараз подумали: «Краще буду відкладати гроші і не стану зв'язуватись з банками», згадайте, скільки разів Ви вже собі обіцяли накопити на важливу для Вас річ. Але минав час, товар дорожчав, а у Вас завжди з'являлися інші потреби, на які витрачалися гроші.

Погодьтеся, набагато легше виділити невелику суму на місяць на інструмент, який вже приносить користь в господарстві або навіть допомагає заробляти, ніж довго збирати на нього.

Ми пішли назустріч нашим клієнтам і створили кредитну програму за підтримки двох провідних банків України — «Укрсиббанку» і «Приватбанку». Їм найбільше довіряють українці, як показали численні опитування.

Головна мета цього проекту — зробити якісне садове обладнання доступним для всіх українців.

Тому обирайте і користуйтеся інструментом вже сьогодні. Його вартість не стане для Вас обтяжливою ношею.

Оформлення без мороки

Для оформлення оплати товару частинами досить буде лише паспорта та коду або навіть однієї банківської картки (в залежності від обраної програми кредитування).

ПОскільки ми є офіційними партнерами банків, що кредитують, наших клієнтів обслуговують швидко, без черги і без зайвої тяганини. Оформлення відбувається в найбільш зручному для Вас відділенні банківської установи або навіть в онлайн-режимі.

Допомога на всіх етапах

Ніколи не оформлювали кредит і не знаєте, як відбувається ця процедура? Наші менеджери допоможуть Вам. Вони завжди на зв'язку і крок за кроком пояснять, що потрібно зробити.

У нас все прозоро, без прихованих платежів. Перш ніж прийняти остаточне рішення, Ви будете чітко знати, скільки Вам доведеться платити на місяць.

Ми розуміємо, як для Вас важливо отримати якісне обладнання невідкладно. Беріть і користуйтеся, а з грошима ми готові почекати!