Приєднуйтесь до 200 тисячам задоволених клієнтів!

У нас за плечима вже 10 років успішної роботи на ринку України. Це було нелегко, але ми змогли - довести, що наша продукція гідна всерйоз і надовго зайняти своє місце в домашніх господарствах працьовитих і господарських українців. Сьогодні ми можемо похвалитися великим асортиментом затребуваного товару, який готовий до будь-яких випробувань на дачах, садах і городах. Ми розвиваємося в ногу з Вашими потребами, щоб ставати краще кожен день. Ми прагнемо звалити на плечі нашої техніки ще більше завдань, щоб у Вас було більше часу для сім'ї та відпочинку. І ще один дуже важливий момент: ми фіксуємо ціни на продукцію в національній валюті. Вони не прив'язані до умовних одиниць, і ми не змінюємо вартість товарів за першим же стрибка долара на цифрових табло обміну валют. А це означає, що при замовленні продукції Ви можете бути впевненими в тому, що ціни на сайті завжди актуальні, і Вам не доведеться переплачувати в момент отримання замовлення.

Для Вас працюють справжні професіонали сім днів на тиждень!

Як офіційний представник заводу Tatra Garden, ми надаємо абсолютно новий рівень обслуговування клієнтів. Фахівці нашого центру технічної підтримки проходять навчання і регулярні курси підвищення кваліфікації безпосередньо на місці виробництва техніки. Навчальний центр, що діє на території заводу, випускає фахівців високого рівня, які розбираються як в технічній частині, так і в тонкощах налаштування і безпечної експлуатації обладнання. Наші експерти готові відповісти на всі Ваші питання 7 днів в тиждень по телефону гарячої лінії.

Нам довіряють професіонали

Окрему категорію наших споживачів становлять комунальні підприємства, лісові та садові господарства. Для нас особливо цінно усвідомлювати, що ми змогли домогтися високої лояльності у професійних користувачів. Але це не привід розслаблятися. Кожен день ми працюємо над підтриманням високого рейтингу популярності продукції Tatra Garden і репутації компанії.