Test drive, UTP

Ризики неправильного вибору повністю виключені — ми надаємо можливість безкоштовного тест-драйву!

Ми настільки впевнені в якості та надійності нашої техніки, що готові надати Вам можливість особисто протестувати її в роботі. Не можете прийняти остаточне рішення щодо покупки? Тоді наші умови Вам точно сподобаються. Беріть пристрій на випробувальний термін. Якщо він не впорається з Вашими завданнями, повернете без зайвих пояснень.

Можливість повернення навіть зі слідами експлуатації

Ви запитаєте, що ж унікального в нашій пропозиції, адже згідно із Законом України Ви і так маєте право повернути товар протягом 14 днів. Так, все вірно. Однак слід знати, що ця норма закону стосується лише товару належної якості, що не був в експлуатації. Ми ж заберемо назад товар навіть зі слідами використання. Тому Вам нема про що хвилюватися, приймаючи рішення про покупку.

100% захист від розчарування

Як то кажуть, договір дорожче за гроші. І наша репутація нам набагато дорожча, ніж вартість будь-якої одиниці товару. Тим більше, що ми впевнені: якщо товар підібраний правильно під конкретні завдання (а за це відповідають наші менеджери), то повернень бути не може. Якщо Ви все ж таки вирішите, що пристрій, придбаний у нас, Вам не підійшов — що ж, ми повернемо Вам всю вартість без будь-яких запитань. Чесна ціна, чесна покупка, чесний сервіс — Tatra Garden!